DUO CACIB Brno, sobota 7. 2. 2015
datum zveřejnění: 7.2.2015
zdroj: Mgr. Eva Illová
posuzoval: MVDr. Čestmír Šrámek, CSc. (CZE)
Psi
– třída mladých
As
vom Pfau-Haus
o:
Szafir z Czamego Dworu
6. 12. 2013 m: Anis vom
Engelsheim
Velmi dobrý 2 maj:
Kateřina Vašíčková, Pavel Seifried
If z Černých Blat
o: Bayard spod Agátov
6. 2. 2014 m: Golda
z Černých blat
Výborný 1, CAJC maj: Jiří
Pospíšil
Per
z Vinného kraje
o:
Kastor vom Jagdhundegestirn
5. 5. 2014 m: Frita z Krutého
lesa
Nenastoupil maj: Monika Klimešová
Psi
– mezitřída
Bari
z Machalova dvora
o:
Marley ze Štípek
24. 7. 2013 m: Aida
z Machalova dvora
Velmi dobrý1 maj: Jan Ungerrnan
Psi
– třída otevřená
Achill
vom Schenepfenstrich
o: Rocky vom
Schenepfenstrich
16. 2. 2012 m: Ondra vom
Mausberg
Velmi dobrý 2 maj: Jiří Drábek
Žán
Javořice
o:
Hip z Ouhelí
31. 5. 2013 m: Zeina vom
Osterberg
Výborný 1, CAC maj: Marta
Konečná
Psi
– třída pracovní
César
Illův dvůr
o:
Sindy z Knollovy školy
14. 3. 2014 m: Wax
z Knollovy školy
Výborný 1, CAC, CACIB, BOB maj: Mgr. Eva Illová
Garp
od Vojkovského hájku
o: Bojar od Kounického
potoka
30. 6. 2010 m: Viki Javořice
Výborný 1, CAC maj: Miroslav
Krejčí
Feny
– třída mladých
Ajda
z Dražovského údolí
o: Eron od Blavy
24. 2. 2014 m. Luky z
Jeklíku
Výborná 1, CAJC, BOJ maj: Jiří
Novotný
Charka
z Černých blat
o: Galán
z Černých blat
24. 2. 2014 m. Gema ze
Soldátovy hvězdy
Velmi dobrá 2 maj:
Jiří Pospíšil
Feny
– mezitřída
Bertie
z Dlouhéh vrchu
o:
Aaron vom Engelsheim
24. 6. 2013 m. Inka od Nezdického potoka
Velmi dobrá 2 maj:
Renata Šilhanová
Hella
Alien vom Moosbach
o:
Nero KS vom Mausberg
3. 5. 2013 m.
Yasmin KS vom Moosbach
Výborná 1, CAC, R.CACIB maj: Kateřina Lisová
Lotta
z Mešinské hájovny
o:
Aaron vom Engelsheim
10. 2. 2013 m. Cita z Mešinské hájovny
Velmi dobrá 3 maj: Martin
Navrátil
Perry
Dark ze Štípek
o:
Aaron vom Engelsheim
18. 2. 2013 m. Glorie ze Štípek
Velmi dobrá 4 maj:
Alžběta Szwedová
Feny
– třída otevřená
Brixie
z Šaratických zřídel
o:
Basco vom Osterberg
20. 6. 2012 m. Isola del Sogni Moon Eyes
Velmi dobrá 3 maj:
Jiří Novotný
Margo
Moon Eyes
o:
Faros aus dem Königswald
24. 4. 2013 m. Heder Moon Eyes
Velmi dobrá 2 maj:
Dominika Pilbauerová
Žany
Javořice
o: Hip z Ouhelí
31. 5. 2013 m: Zeina vom
Osterberg
Výborný 1, CAC maj: Petr
Dočkal
Feny
– třída pracovní
Freya
Theogonia Black
o:
Basco vom Osterberg
2. 9. 2012 m. Aghra Theogonia
Výborná 2,
R. CAC
maj:
Jindřich Buchal
Walina z Vešek
o: Sam z Knollovy školy
7.2.2012 m: Eta V.G.
Výborná 1,
CAC, CACIB, BOS maj: Radomír Hasta
Feny
– třída šampionů
Assira
Od Jizerského splavu
o:
Basco vom Osterberg
17. 5. 2013 m. Percy z Cidlinovy špičky
Výborná 1 maj:
Andrea Marešová